Atribuită
Cumpărare directă
VINCLU DE IMBINARE buc 4 2.437 2 60X60X45 VINCLU DE IMBINARE buc 14 2.437 3 DULAP R CAT B 4.5X7.8X400CM buc 10 24.3697 4 SURUB LEMN AF 4X35 ZN GB buc 250 0.03 5 SURUB LEMN AF 6X140 ZN GB buc 40 0.29 6 DIBLU PLASTIC 12X100/METAL ARTA buc 50 0.29 ref.284/05.05.2020
- Număr anunț
- DA25565993
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 318,43 RON
- Valoare atribuită
- 318,43 RON
- Data publicării
- 06.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.