Atribuită Cumpărare directă

Unitatea Militara 01836 Otopeni, doreste achizitionarea de: tonere OKI, unitate cilindru OKI, cartus Xerox si unitate de imagine Xerox, conform ofertei transmise la anuntul de publicitate ADV1143545.

Număr anunț
DA25563700
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Furnizor / câștigător
MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.542,10 RON
Valoare atribuită
4.542,10 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.542,10 RON

din 4.542,10 RON estimat