Atribuită
Cumpărare directă
24CUTII COSMOPOR I.V. - Plasture fixare branule, 8 x 6 cm 2CUTII COSMOPOR ADVANCE - Plasture steril cu corp absorbant 15X8 8CUTII COSMOPOR ADVANCE - Plasture steril cu corp absorbant 10X8 21CUTII COSMOPOR ADVANCE - Plasture steril cu corp absorbant 7,2X5
- Număr anunț
- DA25568548
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
- Furnizor / câștigător
- PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
- Cod CPV
- 33141112-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.855 RON
- Valoare atribuită
- 1.855 RON
- Data publicării
- 06.05.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.