Atribuită Cumpărare directă

1 SR CR 13445-7:2012 Recipiente sub presiune nesupuse la flacără. Partea 7: Ghid pentru utilizarea procedurilor de evaluare a conformităţii Româna 1 92.79 Ron fara TVA 2 SR CEN/TR 13480-7:2003 Conducte industriale metalice. Partea 7: Ghid pentru procedurile de evaluare a conformităţii Engleza 1 101.88 Ron fara TVA 3 SR CR 12952-17:2020 Cazane cu țevi de apă și instalații auxiliare. Partea 17: Linii directoare pentru implicarea unui organism de inspecție independent de producător Engleza 1 88.24 Ron fara TVA 4 SR EN 1777:2010 Platforme hidraulice suspendate (HP) pentru serviciile de pompieri şi salvare. Cerinţe de securitate şi încercări Româna 1 204.89 Ron fara TVA 5 N/A Standarde în InfoStandard WEB cu 35 de accese simultane, o tipărire si actualizare N/A 1 315.07 Ron fara TVA Comanda se executa si se livreaza dupa ce se primeste dovada platii. Comunicat 12 martie 2020 Asro Având în vedere recomandările Grupului de Comunicare Strategică din cadrul Ministerului Afacerilor Interne referitoare la adoptarea unor măsuri preventive, în scopul prevenirii îmbolnăvirii cu Coronavirus (Covid-19) vă aducem la cunoștință că în perioada 16 martie – 15 aprilie 2020, activitatea de relații cu publicul se va realiza doar prin telefon sau prin corespondență electronică. Astfel: ASRO sistează programul de lucru, fizic, cu publicul. Standardele pot fi comandate în magazinul online (magazin.asro.ro) sau cererile pot fi trimise la adresa de e-mail vanzari@asro.ro În acestă perioadă plățile se vo

Număr anunț
DA25564309
Autoritate contractantă
CNCIR - COMPANIA NATIONALA PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, INSTALATIILOR DE RIDICAT SI RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE S.A. (CUI 27787860)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
72330000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
802,87 RON
Valoare atribuită
802,87 RON
Data publicării
05.05.2020 00:00
Data finalizării
06.05.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

802,87 RON

din 802,87 RON estimat