Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare a autovehiculelor (CASCO): Autoturism Dacia Dokker CJ18CAA ; suma asigurata 19.533 lei; prima de asigurare 1742,69 lei Autoutilitara Dacia Dokker CJ20CAA ; suma asigurata 19.152 lei ; prima de asigurare 849,75 lei Autoutilitara Dacia Dokker CJ36CAA; suma asigurata 19.152 lei; prima de asigurare 849,75 lei Autoutilitara Dacia Dokker CJ37CAA; suma asigurata 19.152 lei; prima de asigurare 783,69 lei Autoturism Dacia Duster CJ99CAA ; suma asigurata 24.893 lei; prima de asigurare 2015,63 lei Autoturism Dacia Logan CJ17ERV ; suma asigurata 26.538 lei; prima de asigurare 1612,68 lei Suma asigurata totala: 128.420 lei Prima de asigurare totala: 7854,19 lei Asigurator: GROUPAMA Data intrare in valabilitate: 05-05-2020 Mod de plata : 4 rate
- Număr anunț
- DA25524778
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA "ARIES" S.A. (CUI 20330054)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.854,19 RON
- Valoare atribuită
- 7.854,19 RON
- Data publicării
- 27.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.