Atribuită Cumpărare directă

SERVICII MENTENANTA SISTEM DETECTIE INCENDIU CF.ANUNT ADV1141405 SERVICII PE 9 LUNI

Număr anunț
DA25501838
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
Furnizor / câștigător
HELION SECURITY SRL (CUI 26471400)
Cod CPV
50610000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.392 RON
Valoare atribuită
4.392 RON
Data publicării
22.04.2020 00:00
Data finalizării
23.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.392 RON

din 4.392 RON estimat