Atribuită
Cumpărare directă
Cartus Toner Compatibi BROTHER TN2421 TN-2421 DCP 2512D 2532DW 2552DN 2512 2532 2552 DN DW - CU CHIP,Cartus Toner Compatibil BROTHER TN-2320 / TN2320,Cartus Toner Compatibil HP CF280A CF 280A LaserJet M M425DN M425DW 425DN 425DW P2056D M 425 DN DW,Cartus Toner 100% NOU Compatibil BROTHER TN-2010 TN2010 DCP 7055 7057 7057E HL 2130 2135W W E,Drum Unit Unitate Imagine Cilindru Fotoconductor KIT BROTHER DR2200 HL 2250 2250DN 2250N 2270DW N DN
- Număr anunț
- DA25497393
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA IANCU DE HUNEDOARA AL JUDETULUI HUNEDOARA (CUI 4374318)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTECH SRL (CUI 15025380)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.880,78 RON
- Valoare atribuită
- 1.880,78 RON
- Data publicării
- 21.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.