Atribuită Cumpărare directă

Maniprax este o solutie gata preparata pentru spalarea pielii copiilor, sugarilor, nou nascutilor, pentru spalarea si tratarea corpului uman, pentru spalarea igienica a personalului medical, fiind utilizat in: pediatrie, geriatrie, dermatologie si industria alimentara. Compozitia speciala a acestui produs ii ofera o calitate deosebita de curatare si tratare. Produsul are miros placut si nu contine coloranti. Nu irita pielea si ochii.

Număr anunț
DA25507650
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
MEDEXPERT PROFESSIONAL SRL (CUI 26509823)
Cod CPV
33711900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.800 RON
Valoare atribuită
6.800 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.800 RON

din 6.800 RON estimat