Atribuită Cumpărare directă

Clax Build Forte,Clax Enzi ,Clax Hypo

Număr anunț
DA25493645
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
Furnizor / câștigător
ECOROM DISTRIBUTION SERVICES SRL (CUI 26559562)
Cod CPV
39831200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.898,22 RON
Valoare atribuită
5.898,22 RON
Data publicării
21.04.2020 00:00
Data finalizării
23.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.898,22 RON

din 5.898,22 RON estimat