Atribuită Cumpărare directă

Se vor executa lucrari de reparatii generale si renovare, interior, exterior, inclusiv reparatii la acoperis la Gradinita din satul Valea de Jos. Listele de cantitati sunt atasate anuntului.

Număr anunț
DA25507815
Autoritate contractantă
Comuna Rieni (Consiliul Local Rieni Bihor) (CUI 4935194)
Furnizor / câștigător
PETRIKO SZILARD SRL (CUI 37798638)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
101.051,24 RON
Valoare atribuită
101.051,24 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

101.051,24 RON

din 101.051,24 RON estimat