Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul postal este compus din: - corespondenta interna prioritara/neprioritara si internationala din serviciul standard si corespondenta neprioritara/prioritara interna si prioritara internationala cu serviciul "recomandat" francate in sistem TP - corespondenta neprioritara/prioritara interna si prioritara internationala cu confirmare de primire francate in sistem TP, prioripost
- Număr anunț
- DA25497339
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SIBIU (CUI 4582955)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
- Cod CPV
- 64112000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 21.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.