Atribuită
Cumpărare directă
Pentru comenzile de peste 10.000 RON + TVA, transportul este inclus in pret. In cazul unei cereri mai mici, tranpsortul sacilor CADE IN SARCINA CUMPARATORULUI. 240 litri - Sac deșeuri infecțioase Dimensiune: 100 x 120 cm Grosime: 60 microni Pliuri: 2 x 20 cm Mod ambalare: BAX Culoare: galben Inscripționare: culoare negru Cantitate minimă comandă: 1 BAX Saci pentru deșeuri infecțioase, folosiți la depozitarea deșeurilor contaminate, inclusiv cele provenite de la tratarea pacienților infectați cu COVID-19, în vederea incinerării. Menționăm că în aceasta perioadă, toate deșeurile, inclusiv cele menajere, provenite din secțiile pacienților infectați cu COVID-19 sunt considerate deșeuri cu risc biologic și trebuie depozitate și incinerate. Sacii sunt conformi cu Ordinul Ministerul Sănătății nr. 1226 din 3 decembrie 2012. Sacii sunt prevăzuți cu sfoară detașabilă de legare în pliul lateral. PREZENTA TINE LOC DE COMANDA
- Număr anunț
- DA25499850
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Recuperare "Sf.Gheorghe" Botosani (CUI 3372262)
- Furnizor / câștigător
- EDM RECYCLING SRL (CUI 36401852)
- Cod CPV
- 19640000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 387 RON
- Valoare atribuită
- 387 RON
- Data publicării
- 22.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.