Atribuită Cumpărare directă

Contract achizitie carburant auto pe baza de card. Achizitie carburanti auto pe baza de carduri in valoare de 80.000 lei fara TVA. Pretul de livrare efectiva a carburantilor la pompa este pretul valabil la pompa Rompetrol si/sau a statiilor partener in data alimentarii. Achizitionati cantitatea in functie de bugetul alocat achizitiei.Cardurile se elibereaza fara cost suplimentar. Alte conditii se negociaza prin contractul ce se va incheia. Pentru detalii suplimentare contactati licitatii@rompetrol.com

Număr anunț
DA25508676
Autoritate contractantă
AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA – Centrul judetean Bihor (CUI 23270909)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI 12751583)
Cod CPV
09100000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
80.000 RON
Valoare atribuită
80.000 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

80.000 RON

din 80.000 RON estimat