Atribuită Cumpărare directă

Servicii de inspectie tehnica autoturism sub 3.5 T pentru MS 14 KLZ utilizator Materna ref.130/03.03.2020

Număr anunț
DA25505782
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
Furnizor / câștigător
FOMCO TRUCK SERVICE S.R.L. (CUI 25672635)
Cod CPV
71631200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,85 RON
Valoare atribuită
100,85 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
23.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,85 RON

din 100,85 RON estimat