Atribuită Cumpărare directă

refacere terasa scoala muncel conform caiet de sarcini liste de cantitati elaborata de sc pronet srl zalau

Număr anunț
DA25496382
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTOLȚ (CUI 4291638)
Furnizor / câștigător
TURC V. TEODOR INTREPRINDERE FAMILIALA (CUI 15401957)
Cod CPV
45211320-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.775,26 RON
Valoare atribuită
9.775,26 RON
Data publicării
21.04.2020 00:00
Data finalizării
22.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.775,26 RON

din 9.775,26 RON estimat