Atribuită Cumpărare directă

Continut: 020968 SUBSTRATE SET II 2X100 ML 1 x 316 020970 STANDARDIZATION CUPS (STD CUPS), 200buc/cut 1 x 300 5003009 TECHNOPLASTIN HIS 12X2ml 2 x 175 615633 FIER FEROZIN, 100 mL+25 mL 1 x 127

Număr anunț
DA25503397
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC TG LAPUS (CUI 3695247)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.093 RON
Valoare atribuită
1.093 RON
Data publicării
22.04.2020 00:00
Data finalizării
23.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.093 RON

din 1.093 RON estimat