Atribuită
Cumpărare directă
Scanner Epson DS-530, dimensiune A4, B11B226401 tip sheetfed, viteza scanare: 70 ipm alb-negru si color, rezolutie optica 600x600dpi, ADF Single Pass 50 pagini, duplex, senzor CCD, Scan to e-mail, Scan to FTP, Scan to Print, Scan to folder web, Scan to network folder, software : Epson Document Capture (Doar Mac), Epson Document Capture Pro (Windows only), Server Epson Document Capture Pro (descarcare gratuita), Epson Scan 2, Newsoft Presto BizCard 5.6, interfata: USB 3.0, optional retea.
- Număr anunț
- DA25504671
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA IMPOZITE SI TAXE LOCALE SECTOR 5 (CUI 38320436)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI 17491492)
- Cod CPV
- 30216110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.471 RON
- Valoare atribuită
- 1.471 RON
- Data publicării
- 22.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.