Atribuită Cumpărare directă

SURUB = 10 BUC; PIULITA= 20BUC; SURUB = 12 BUC; PIULITA= 20 BUC; SAIBA PLATA = 15BUC; SAIBA = 30BUC; SAIBA = 50 BUC; SIMERING = 2BUC; SMIRGHEL = 3BUC; fASUNG = 2BUC; DISC= 2BUC; DISC = 3BUC; CONEXPAND = 20 BUC; COLTAR= 10 BUC; COLTAR = 20BUC

Număr anunț
DA25496587
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE GOSPODARIE COMUNALA (CUI 10929162)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
346,22 RON
Valoare atribuită
346,22 RON
Data publicării
21.04.2020 00:00
Data finalizării
22.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

346,22 RON

din 346,22 RON estimat