Atribuită Cumpărare directă

Vopsea maro 0,6 1x9,24 pensula 50 1x3,36 pensula 40 2x3,36 vopsea alba 0,6 2x9,24 lacat yale 30mm 5x15,13 lacat yale 40mm 1x27,73 lacat yale 50mm 1x32,77 holsurub 3,9 x25 70x0,03 cablu 3x1,5 20x2,27

Număr anunț
DA25516216
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 7 Buzau (CUI 17125203)
Furnizor / câștigător
DANTECOM SRL (CUI 4321712)
Cod CPV
24000000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
221,08 RON
Valoare atribuită
221,08 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
28.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

221,08 RON

din 221,08 RON estimat