Atribuită
Cumpărare directă
1. Publicare unui anunt privind organizarea unei licitatii deschisa cu vanzare, in vederea inchirierii unor spatii. Text: A. I.S.U. Harghita, cu sediul în municipiul Miercurea Ciuc, strada Iancu de Hunedoara, numărul 14, județul Harghita, organizează licitaţie publică deschisă cu strigare. B. Obiectul licitaţiei: Atribuirea contractelor de închiriere a trei spații de câte 1 mp, situate la sediul Inspectoratului, cu destinația de sedii sociale. C. Fişa de date a achiziţiei se poate solicita în scris de la sediul Inspectoratului, în perioada 27.04. - 29.04., între orele 08,30 –15,30. D. Licitaţia publică deschisă cu strigare va avea loc în data de 07.05.2020, ora 10.00, la sediul Inspectoratului din strada Borviz, nr. 2, mun. Miercurea Ciuc, jud. Harghita. E. Pentru informaţii suplimentare se va contacta Pavăl Alina, tel. 0266.371.630, fax 0266 314.353, mail logistica.hr@igsu.ro.
- Număr anunț
- DA25502437
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta ,,Oltul" al judetului Harghita (CUI 4245690)
- Furnizor / câștigător
- ROFUSION ADVERTISING S.R.L. (CUI 38547529)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39,90 RON
- Valoare atribuită
- 39,90 RON
- Data publicării
- 22.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.