Atribuită
Cumpărare directă
66516100-1 Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2) DESCRIERE: Servicii de asigurare de raspundere civila auto (RCA): 1)OT08URG ambulanta nr id -WDF63960513410787-prima de asigurare RCA 12 luni =377.89 lei, data intrarii in valabilitate 03.05.2020, asigurator ASIROM; 2)OT09URG ambulanta nr id -WDF63960513409750-prima de asigurare RCA 12 luni =377.89 lei, data intrarii in valabilitate 03.05.2020, asigurator ASIROM; 3)OT10URG ambulanta nr id -WV1ZZZ7HZ8H131800-prima de asigurare RCA 12 luni =414,98 lei, data intrarii in valabilitate 03.05.2020, asigurator EUROINS;
- Număr anunț
- DA25504962
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA OLT (CUI 7989725)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.170,76 RON
- Valoare atribuită
- 1.170,76 RON
- Data publicării
- 22.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.