Atribuită
Cumpărare directă
Dozatorul pentru sapun lichid reprezinta un accesoriu economic si functional, conceput pentru incaperi sanitare. Acest model se ataseaza de perete si este fabricat din materiale calitative si rezistente. Dozatorul se poate umple atat cu sapun lichid, gel de dus sau sampon, dar si in bucatarie cu detergent de vase sau substante antibacteriene. Caracteristici: capacitate: 500ml; rezervorul se umple usor; nu necesita refiluri; dimensiune: 16 x 10 x 10 cm; material: plastic transparent.
- Număr anunț
- DA25509664
- Autoritate contractantă
- Penitenciar Ploiesti (CUI 6884453)
- Furnizor / câștigător
- BOGMAR SRL (CUI 10979365)
- Cod CPV
- 42968200-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 148,60 RON
- Valoare atribuită
- 148,60 RON
- Data publicării
- 23.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.