Atribuită Cumpărare directă

Reparatie defibrilator Corpuls 3 conform deviz Nr.208/24.02.2020 - inlocuire Modul sursa generala

Număr anunț
DA25512683
Autoritate contractantă
Serviciul Judetean de Ambulanta Salaj (CUI 7595291)
Furnizor / câștigător
MEDISERV SRL (CUI 15169122)
Cod CPV
50400000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.860 RON
Valoare atribuită
6.860 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.860 RON

din 6.860 RON estimat