Atribuită
Cumpărare directă
HDD inclus , 4 X 6TB SATA-III 5400RPM 256MB Număr unităţi de stocare suportate 4 x HDD Compatibilitate HDD bay SATA-III Tip HDD suportat 3.5 inch, 2.5 inch, SSD Tip SSD suportat 4 xSATA 2x m.2 (Opţional) Capacitate maxima HDD 14 TB HDD x 4 Bay-uri HDD Hot Swappable Compatibil Rack Montare Rack 1U Procesor: minim Quad-Core Intel Xeon D-1527 Frecventa CPU 2,2 GHz Memorie RAM Minim 8 GB DDR4 - Expandabila pana la 64 GB Interfaţa LAN 4x RJ-45 (with Link Aggregation / Failover support) Viteza transfer 10/100/1000 Mbps Conectori 2x USB 3.0 Alimentare PSU 2x 150 W Protocoale de comunicaţii si acces la fişiere: CIFS/AFP/NFS/FTP/WebDAV Protocoale de reţea: SMB1 (CIFS), SMB2, SMB3, NFSv3, NFSv4, NFSv4.1, NFS Kerberized sessions, iSCSI, HTTP, HTTPs, FTP, SNMP, LDAP, CalDAV
- Număr anunț
- DA25504632
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL CALARASI (CUI 4294057)
- Furnizor / câștigător
- CHROME COMPUTERS SRL (CUI 6639497)
- Cod CPV
- 30233140-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 46.900 RON
- Valoare atribuită
- 46.900 RON
- Data publicării
- 22.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.