Atribuită Cumpărare directă

Acest pachet contine urmatoarele produse: -RIVEX INALBITOR 2L CLASIC-300BUC*6.81LEI

Număr anunț
DA25521267
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Timis (CUI 4250697)
Furnizor / câștigător
SIDE TRADING SRL (CUI 15107812)
Cod CPV
24311900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.043 RON
Valoare atribuită
2.043 RON
Data publicării
27.04.2020 00:00
Data finalizării
28.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.043 RON

din 2.043 RON estimat