Atribuită
Cumpărare directă
Calitatea apei distillate este in concordanta cu cerintele Farmacopeei Internatioanle: - conductivitatea: aprox. 2,3 μS / cm la 200C (pentru monodistilare), - gaz minimal, - fara bacterii. Evaporatorul, condensatorul, elementele de incalzire si rezervorul de stocare sunt din otel inox. Distilatorul este prevazut cu: - termostat de protectie in cazul in care are loc intreruperea accidentala a alimentarii cu apa, - senzor electronic de impuritati pentru apa din evaporator, se aprinde becul rosu “Clean” (Curatare) care indica necesitatea efectuarii operatiilor de curatare a aparatului, - eliminarea dioxidului de carbon prin intermediul unor tuburi de evacuare conectate direct la dispozitivul de conectare, - control electronic al nivelului pe tot parcursul procesului de distilare, - dispozitiv de control al nivelului apei in boiler ce asigura oprirea automata a bidistilatorului in cazul intreruperii alimentarii cu apa, - carcasa cu pereti dubli din otel galvanizat, acoperita electrostatic cu rasina epoxi – culoare alb-gri(RAL 9002) si rosu-grena (RAL 3005), Debit: 2 litri / ora, o CAPACITATE REZERVOR DE STOCARE APA DISTILATA: 4 litri, o Apa de racire necesara: aproximativ 30 litri / ora, o Presiunea apei (min / max): (> 3 bar / 7 bar), o Dimensiuni externe: 540 x 290 x 420 mm, o Alimentare retea: 50 / 60 Hz / 230 V, o Putere consumata: 1.5 kW, o Conexiune electrica: cablu de conectare la retea neprevazut cu stecher, ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA25516922
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
- Furnizor / câștigător
- MULTILAB (CUI 15537534)
- Cod CPV
- 42910000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.719,86 RON
- Valoare atribuită
- 6.719,86 RON
- Data publicării
- 24.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.