Atribuită Cumpărare directă

Servicii de audit financiar pentru proiectul “Linia verde de transport public utilizând mijloace de transport cu motor electric sau hibrid sau normă de poluare redusă” - 9 rapoarte, conform caietului de sarcini.Serviciile de audit financiar se vor concretiza in 9 rapoarte de audit trimestriale, care se vor depune astfel incat sa insoteasca cererea de rambursare care include cheltuielile auditate. Serviciile vor fi prestate conform ofertei, caracteristicilor si specificatiilor din caietul de sarcini si din proiectul contractului atasa

Număr anunț
DA25531834
Autoritate contractantă
Municipiul Bistrita (CUI 4347569)
Furnizor / câștigător
DOMIDE I. ILEANA - AUDITOR FINANCIAR (CUI 31533682)
Cod CPV
79212100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.500 RON
Valoare atribuită
31.500 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
29.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

31.500 RON

din 31.500 RON estimat