Atribuită Cumpărare directă

Lucrari metalice : copertina fata, copertina spate, copertina finante, grati finante, grati spate, grati fixe, scari, balustrade Sediu Primaria Voila.

Număr anunț
DA25524221
Autoritate contractantă
COMUNA VOILA (PRIMARIA COMUNEI VOILA) (CUI 4443450)
Furnizor / câștigător
FARCAS GH. GHEORGHE MIHAI (CUI 40912588)
Cod CPV
45341000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.500 RON
Valoare atribuită
22.500 RON
Data publicării
27.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.500 RON

din 22.500 RON estimat