Atribuită Cumpărare directă

Achiziționarea și instalarea unui aparat GPS nou și înlocuirea unui aparat defect, conform ofertei dumneavoastra.

Număr anunț
DA25509845
Autoritate contractantă
Municipiul Tulcea (CUI 4321429)
Furnizor / câștigător
S.A.S. FLEET TRACKING S.R.L. (CUI 15105501)
Cod CPV
32531000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
781,03 RON
Valoare atribuită
781,03 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

781,03 RON

din 781,03 RON estimat