Atribuită Cumpărare directă

CERNEALA NEAGRA PENTRU IMPRIMANTA EPSON T6641

Număr anunț
DA25523181
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETUL DAMBOVITA (CUI 4279960)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
30192113-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121,85 RON
Valoare atribuită
121,85 RON
Data publicării
27.04.2020 00:00
Data finalizării
28.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121,85 RON

din 121,85 RON estimat