Atribuită Cumpărare directă

25buc PASTA DE CURATAT TIP CIF bloc alimentar 50buc lavete ALBASTRE 50buc lavete VERZI

Număr anunț
DA25516418
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
Furnizor / câștigător
CONTRAST CLAEANING (CUI 36211211)
Cod CPV
39813000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
537,50 RON
Valoare atribuită
537,50 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

537,50 RON

din 537,50 RON estimat