Atribuită Cumpărare directă

cadru din inox teava 30x30,25x25 ,reglabila pe inaltime 515x615] cu 3roti pt deplasare usoara,reglabila pe inaltime[750-1350]prevazuta cu laterale anticadere pe trei laturi si sistem de agatare exterioare pe trei laturi

Număr anunț
DA25514663
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
SAROM IMPEX SRL (CUI 9348042)
Cod CPV
39121200-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 4.500 RON estimat