Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul contine : Bare Carbon Sensors/Electrodes - resistant to organic solvents (1 buc) = 5701.00 LEI fara TVA Cable for connecting sensors to potentiostats for 10 mm (1 buc) = 1557.00 LEI fara TVA SUPORT ELEVATOR H 290 MM (1 buc) = 184.00 LEI fara TVA SUPORT ELEVATOR H 140 MM (1 buc) = 103 LEI fara TVA MUFA TIP FISCHER PREMIUM LINE (4 buc) = 100.00 LEI fara TVA STATIV PREMIUM LINE 600 MM (1 buc) = 196 LEI fara TVA STATIV FORMA H TIJA 10 MM (1 buc) = 454 LEI fara TVA CLEMA PATRU DEGETE PREMIUM LINE (3 buc) = 213.00 LEI fara TVA
- Număr anunț
- DA25511183
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.508 RON
- Valoare atribuită
- 8.508 RON
- Data publicării
- 23.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.