Atribuită
Cumpărare directă
Scaun vas de toaleta Descriere: se poate utiliza ca simplu scaun, scaun de toaleta portabil, adus langa pacientul cu mobilitate scazuta sau imobilizat, se poate pozitiona peste vasul de toaleta existent, oferind in acest mod un grad de igiena sporit. Scaunul are o structura de otel cromat, rezistenta la coroziunea provocata de scurgeri de lichide. Scaun si sezut din PVC, durabile si rezistente. Caracteristici: Sub partea de sezut are o galeata de plastic pentru igiena pacientului. Manerele si spatarul sunt detasabile Greutate proprie – 8 kg Latime sezut – 47 cm Greutate maxima utilizator: 100 kg
- Număr anunț
- DA25516999
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL VATRA DORNEI (CUI 4535414)
- Furnizor / câștigător
- PANSIPROD DISTRIBUŢIE SRL (CUI 32011857)
- Cod CPV
- 33141720-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 766,20 RON
- Valoare atribuită
- 766,20 RON
- Data publicării
- 24.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.