Atribuită Cumpărare directă

1. Transparente si durabile, utile pentru protejarea documentelor, Dimensiuni: 426 x 303 mm, Grosime: 175 microni, Ambalare: 100 buc/top; 2. Folie laminare A4, 100 microni TPPS- descriere produs Documentele importante, de care aveti nevoie o viata intreaga, sunt mult mai usor de pastrat plastifiate cu folii de laminare de calitate si durabile in timp. Sunt fabricate cu tehnologia Green, ceea ce le face prietenoase cu mediul, cu rezistenta la apa si proprietatea de a nu reflecta lumina. Alegeti folii laminare A4, TPPS, antistatice! Folie laminare A4, 100 microni TPPS Transparente, lucioase si durabile, utile pentru protejarea documentelor Fabricate din material de calitate, cu proprietati antistatice Tehnologia Green: produs prietenos cu mediul Rezistenta la apa, sifonare, nu reflecta lumina Dimensiuni: 216 x 303 mm Grosime: 100 microni Ambalare: 100 buc/top mai putin

Număr anunț
DA25525447
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI 4317754)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
42994220-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148,71 RON
Valoare atribuită
148,71 RON
Data publicării
27.04.2020 00:00
Data finalizării
28.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

148,71 RON

din 148,71 RON estimat