Atribuită
Cumpărare directă
Service IT hardware si software. Intretinere periodica, revizii periodice, interventii la cerere si interventii de urgenta. Asistenta tehnica de software - configurari, instalare si reinstalare programe specifice, SO. Instalare si reinstalare drivere si/sau echipamente noi. Consultanta de tip help desk - nelimitat (Telefon, mail)
- Număr anunț
- DA25532470
- Autoritate contractantă
- AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI BRASOV (CUI 4443272)
- Furnizor / câștigător
- MIDEMA SRL (CUI 1111066)
- Cod CPV
- 50320000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.560 RON
- Valoare atribuită
- 7.560 RON
- Data publicării
- 28.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.