Atribuită Cumpărare directă

Abonament Lege5 Online – pachet de 4 conturi CONFORM OFERTA pentru perioada 01.05.2020-31.12.2020

Număr anunț
DA25532103
Autoritate contractantă
OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
Furnizor / câștigător
INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
Cod CPV
79980000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.580,80 RON
Valoare atribuită
2.580,80 RON
Data publicării
28.04.2020 00:00
Data finalizării
28.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.580,80 RON

din 2.580,80 RON estimat