Atribuită Cumpărare directă

Servicii de intretinere site-uri WWW constand in: - updatare site - 8 interventii/luna; - intretinere site - update software, verificari securitate; - intretinere sistem rezervare/vanzari bilete; - trimitere newsletter - 8 campanii/luna; - gestionare abonari/dezabonari newsletter; - updatare pagini Facebook, Instagram - 8 updateuri/luna;

Număr anunț
DA25524007
Autoritate contractantă
FILARMONICA GEORGE ENESCU (CUI 4266766)
Furnizor / câștigător
Anton Cristian Radu PFA (CUI 32997427)
Cod CPV
72540000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
27.04.2020 00:00
Data finalizării
28.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat