Atribuită Cumpărare directă

1 Margarina pt prajituri 500g buc 40,00 4,88 2 Margarina tartinabila 500g buc 120,00 3,50

Număr anunț
DA25511551
Autoritate contractantă
CENTRUL DE INGRIJIRE SI ASISTENTA GLODENI (CUI 4323241)
Furnizor / câștigător
VICONSIT SRL (CUI 23067689)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
615,20 RON
Valoare atribuită
615,20 RON
Data publicării
23.04.2020 00:00
Data finalizării
25.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

615,20 RON

din 615,20 RON estimat