Atribuită Cumpărare directă

Smart City Invest s3 doreste sa achizitioneze aceste materiale in conformitate cu oferta din data 23.04.2020.

Număr anunț
DA25516953
Autoritate contractantă
SMART CITY INVEST S3 S.R.L. (CUI 38188050)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44115210-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
735,35 RON
Valoare atribuită
735,35 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
24.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

735,35 RON

din 735,35 RON estimat