Atribuită
Cumpărare directă
1.Agar XLD -Compozitie g/l: Yeast extract 3.0; L-Lysine HCl 5.0; Xylose 3.75; Lactose 7.5; Sucrose 7.5; Sodium desoxycholate 1.0; Sodium chloride 5.0; Sodium thiosulphate 6.8; Ferric ammonium citrate 0.8; Phenol red 0.08; Agar 12.5----flx500g*90lei=180 lei; 2.PCA agar (PLATE COUNT AGAR)--Compozitie: g/l Tryptone5.0, Yeast extract2.5, Glucose1.0, Agar9.0. -flx500g-*162 lei= 162 lei; 3.LAURYL TRYPTOSE BROTH(LAURYL SULPHATE BROTH)-Compozitie g/l: tryptose20;lactose5,sodium chloride5; di-potasium hydrogen phosphate 2,75; potassium dihydrogenphosphate 2,75; flx500g *132 lei-132 lei
- Număr anunț
- DA25534058
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE IGIENA SI SANATATE PUBLICA VETERINARA (CUI 4203644)
- Furnizor / câștigător
- ALL LAB SYSTEMS SRL (CUI 17788699)
- Cod CPV
- 24931250-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 474 RON
- Valoare atribuită
- 474 RON
- Data publicării
- 29.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.