Atribuită
Cumpărare directă
Poliester Germania Dimensiune: 140x210 CM Drapelul / Steagul se arboreaza, in exterior, pe lance. Materialul– poliester Germania - folosit pentru executarea drapelului / steagului ii asigura acestuia o rezistenta indelungata la intemperii si decolorare, ceea ce il face sa se preteze la arborarea in exterior (pe fontispiciul cladirolor sau pe strazi). Dimensiunea drapelului / steagului este de 140x210 cm. Raportul dintre latime si lungime este de 2/3
- Număr anunț
- DA25528494
- Autoritate contractantă
- Comuna Dolhesti (CUI 5506727)
- Furnizor / câștigător
- ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
- Cod CPV
- 35821000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 201,68 RON
- Valoare atribuită
- 201,68 RON
- Data publicării
- 28.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.