Atribuită Cumpărare directă

Servicii de contabil - conform contract valabil din 01.05.2020-31.12.2020. PREZENTA SOLICITARE TINE LOC DE COMANDA SCRISA FERMA.

Număr anunț
DA25519054
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC "AVRAM IANCU" ORADEA (CUI 4784130)
Furnizor / câștigător
FECHETE SIMONA ADINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 40903741)
Cod CPV
79211000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.248 RON
Valoare atribuită
30.248 RON
Data publicării
27.04.2020 00:00
Data finalizării
28.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.248 RON

din 30.248 RON estimat