Atribuită Cumpărare directă

Numere inregistrare vehicule pentru care nu exista obligatia inmatricularii - mopede, incepand cu nr.0211 pana la nr.0230, cu dimensiunea 24x13 cm pe fond galben cu scris negru , pe doua randuri.

Număr anunț
DA25512813
Autoritate contractantă
ORASUL VICTORIA (CUI 4523207)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
537,80 RON
Valoare atribuită
537,80 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

537,80 RON

din 537,80 RON estimat