Atribuită Cumpărare directă

Preluare documente,scanare diferite formate A5,A4,A3,A2 in format PDF,JPEG, rezolutie intre 200-300 pixeli si stocare pe memorie externa. Pretul este pe bucata (bucata=volum intre 150-300 file) exemplu: carti, ziare ,reviste legate sau brosate). 450 lei/bucata. Pe baza achizitiei se incheie un contract de prestari servicii valabil pe perioada : mai-iunie 2020. Cantitatea de 10 buc. este formata din 5 volume/luna x 2 luni.

Număr anunț
DA25512936
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA OVID DENSUSIANU HUNEDOARA-DEVA (CUI 4374555)
Furnizor / câștigător
DRAGOŞTEFI ALIM S.R.L. (CUI 34927835)
Cod CPV
79999100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
24.04.2020 00:00
Data finalizării
27.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 4.500 RON estimat