Atribuită Cumpărare directă

Furnizare 95 tone lemn de foc pentru Scoala Gimnaziala Grigore Moisil Ulmeni. LEMN DE FAG, TAIAT LA DIMENSIUNEA DE 30CM SI CRAPAT

Număr anunț
DA25523673
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 GRIGORE MOISIL - ULMENI (CUI 23944032)
Furnizor / câștigător
AVANTAJ MARKET SERVICES SRL (CUI 32870163)
Cod CPV
03413000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.925 RON
Valoare atribuită
48.925 RON
Data publicării
27.04.2020 00:00
Data finalizării
28.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.925 RON

din 48.925 RON estimat