Atribuită
Cumpărare directă
DOCUMENTE NEFALSIFICABILE - ADEVERINTA DOCTORAND, Adeverinta (pentru studenti), Legitimatie de student, Registru matricol pentru invatamantul universitar durata 5-6 ani, Registru matricol pentru doctorat - 100 file, Registru matricol pentru doctorat - 100 file, Registru matricol pentru invatamantul universitar durata 3-4 ani - 100 file, Registru de evidenta a formularelor actelor de studii tipizate, primite sau predate, Legitimatie de camin
- Număr anunț
- DA25546918
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE ARHITECTURA SI URBANISM ION MINCU (CUI 4283996)
- Furnizor / câștigător
- ROMDIDAC SA (CUI 1555719)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.412,17 RON
- Valoare atribuită
- 3.412,17 RON
- Data publicării
- 30.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.