Atribuită
Cumpărare directă
Cismea stradala din fonta cenusie turnata pentru parcuri, strazi si alte locuri publice. Fantana de baut apa este echipata cu un robinet cu clapeta, ce face aceasta cismea economica si ecologica din punctul de vedere al consumului de apa. Elemente Componente Cismea Apa Stradala: corp cismea din fonta turnata robinet special cu clapeta 3/8', inclus in pretul de achizitie Finisaj Elemente Metalice Cismele Parc: Cismele apa pentru parc sunt vopsite in camp electrostatic cu vopsea poliesterica, care asigura o protectie ridicata a suprafetelor. Culore Standard Cismea Apa Stradala: RAL 7016 (antracit) Dimensiuni Cismea Stradala Fonta: Inaltime: 830 mm Diametru Cuva: 380 mm Diametru Baza: 220 mm Adancime Cuva: 60 mm Termen Livrare: 2-20 zile de la Comanda Valida, in functie de stoc, cantitate, culoare, alte cerinte. Cișmeaua de exterior realizată integral din aluminiu turnat face parte din mobilierul de grădină, curte sau alte zone private. Elemente Componente: element decorativ superior corp cișmea cuvă de scurgere grătar aluminiu detașabil robinet MILANO, inclus în prețul de achiziție. Specificatii: Material: aluminiu Lungime (mm) 560 Lățime (mm) 290 Diametrul Bazei (mm) 320 Înălțime (mm) 1050 Greutate (kg) 16 mai putin Culoare: RAL 6005 (verde)
- Număr anunț
- DA25538781
- Autoritate contractantă
- Comuna Domnesti (CUI 4971960)
- Furnizor / câștigător
- KRONEMAG MILLENIUM SRL (CUI 23179283)
- Cod CPV
- 44411100-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.211 RON
- Valoare atribuită
- 2.211 RON
- Data publicării
- 29.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.04.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.