Atribuită Cumpărare directă

Lapte Ferma 1,5% grasime carton. Achizitiea se va finaliza cu incheierea unui contract de achizitie publica pentru 8 luni.

Număr anunț
DA25539840
Autoritate contractantă
Institutul de Medicina Legala Tg. Mures (CUI 13700979)
Furnizor / câștigător
CARMO-LACT PROD SRL (CUI 5908104)
Cod CPV
15511100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.820 RON
Valoare atribuită
6.820 RON
Data publicării
29.04.2020 00:00
Data finalizării
30.04.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.820 RON

din 6.820 RON estimat