Atribuită
Cumpărare directă
Materiale de instalatii sistem automatizat de irigatii Aria Naturala Crang Petresti .Conform oferta 8002. Panou de comanda I2C-800-PL (8 zone) buc 1 Modul statie ICM-800 (8 zone ) buc 1 Senzor de ploaie buc 1 Electrovana PGV100 FE/FE 1" buc 16 Aspersor rotativ PGP-ADJ buc 15 Aspersor rotativ PGJ-04 buc 31 Aspersor spray PROS-04 buc 54 Duza MP1000 90/210 buc 20 Duza MP2000 90/210 buc 13 Duza MP-SS-530 buc 19 Duza MP-RCS-515 buc 1 Duza MP-LCS-515 buc 1 Furtun Flexibil Sp100 (30 ml/rola) buc 2 Cutie vana rotunda Mini buc 16 Cot SBE050 buc 85 Cot SBE075 buc 115 Sa bransare 32x¾" buc 116 SA BRANSARE 40X3/4’’ buc 4 Supapa Golire buc 16 Niplu 3/4" buc 16 Hidrant cu cheie 3/4" buc 4 Capac compresiune d32 buc 17 Cot egal compresiune d32 buc 30 Cot egal compresiune d40 buc 8 Teu egal compresiune d32 buc 6 Teu egal compresiune d40 Buc 2 Teu compresiune FI 32x1" buc 12 Teu compresiune FI 40x1'' buc 11 Racord compresiune FI 32x1'' buc 4 Cot compresiune FI 40x1'' buc 5 Robinet cu bila metalica Fe/Fi 11/4'' buc 1 Filtru cu sita inox d11/4" buc 1 Racord compresiune FI 40x1'' buc 2 Cutie dreptunghiulara medie buc 1 Conector electric buc 24 Cablu Electric 5 fire* ml 300 Teflon buc 15 Cablu cu stecher buc 1 Fitinguri neprevazute buc 1 Conducta HDPE DN32mm PN6 apa ** ml 550 Conducta HDPE DN40mm PN6 apa ** ml 300
- Număr anunț
- DA25541275
- Autoritate contractantă
- JUDETUL VRANCEA(CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4350394)
- Furnizor / câștigător
- INTTECH INDUSTRY SRL (CUI 14080611)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.135,59 RON
- Valoare atribuită
- 11.135,59 RON
- Data publicării
- 29.04.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.05.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.